K centrum

Otevírací doba

Kontaktní místnost + výměnný program - uživatelé nelegálních návykových látek:

pondělí  12,00 - 17,00 hod.

úterý     12,00 - 16,00 hod.

středa    12,00 - 17,00 hod.

čtvrtek   12,00 - 16,00 hod. (pouze výměnný program)

pátek     12,00 - 16,00 hod.

 

Kontaktní místnost - uživatelé alkoholu + patologičtí hráči:

pondělí  8,30 - 11,00 hod.

úterý    8,30 - 11,00 hod.

pátek   8,30 - 11,00 hod.

 

Individuální poradenství, poradenství pro rodiče a další blízké osoby (partneři, jiní rodinní příslušníci...):

pondělí, úterý, středa, pátek 9,00 - 12,00 hod.

pondělí a středa 16,00 - 17,00 hod.

čtvrtek 10,00 - 16,00 hod.

Pro poradenské služby je nezbytné domluvit si schůzku osobně, telefonicky (499 828 144, 731 441 267) či přes e-mail kcentrum@riaps.cz předem.

 

Veřejnost

testování na infekční choroby: čtvrtek 10,30 - 11,30 hod. (POUZE PO PŘEDCHOZÍM OBJEDNÁNÍ)

 

Jak se k nám dostanete?

RIAPS, Procházkova 818, Trutnov, vchod "B" z boku budovy či vchod "D" zezadu budovy.

Lokalita "Na Nivách". Budova se nachází nedaleko Střední zdravotnické školy, sportovní haly Na Nivách, restaurace Radio, řeznictví Šrol...

mapa: pro zobrazení mapy klikněte zde

 

pěšky:

Z centra města dojděte k Obchodní akademii, zde přejděte most přes řeku Úpu a vydejte se levým přechodem pro chodce přes silnici. Projděte pod železničním viaduktem a pokračujte cestou mezi restaurací Radio a kolejemi. Po cca 50 metrech zabočte vpravo a ocitnete se na volném prostranství (parkovišti), za nímž již uvidíte budovu RIAPS.

Z autobusového nádraží se vydejte po promenádě (aleji), podél řeky Úpy směrem k Obchodní akademii. Dále pokračujte cestou jako z centra města, která je uvedena výše.

Z vlakového nádraží po opuštění nádražní budovy se vydejte vlevo a jděte podél silnice až ke křižovatce. Zde pokračujte po chodníku vlevo směrem pod železniční viadukt.  Projděte pod železničním viaduktem a pokračujte cestou mezi restaurací Radio a kolejemi. Po cca 50 metrech zabočte vpravo a ocitnete se na volném prostranství (parkovišti), za nímž již uvidíte budovu RIAPS.

MHD Trutnov:

linka č. 3 – zastávka R. A. Dvorského

linka č. 1 – zastávka Horská,autobusové nádraží (a pokračovat pěšky cestou z autobusového nádraží – viz. výše)

linka č. 1 – zastávka Železniční stanice (a pokračovat pěšky cestou z vlakového nádraží – viz. výše)

automobil:

Od Jičína, Hradce Králové směr na Náchod. Na kruhovém objezdu (u kina) za mostem přes řeku Úpu odbočit na druhém výjezdu (směr centrum města). Na první křižovatce odbočit vpravo a podjet pod železničním viaduktem. Ihned za ním odbočit vlevo. Po cca 50 metrech zabočte vpravo a ocitnete se na volném prostranství (parkovišti), za nímž již uvidíte budovu RIAPS.

Od Náchoda směr centrum. Na prvním kruhovém odjezdu (u čerpací stanice ÖMV) rovně (druhý výjezd), na druhém kruhovém objezdu (u kina) odbočit na prvním výjezdu. Následně na první křižovatce odbočit vpravo a podjet pod železničním viaduktem. Ihned za ním odbočit vlevo. Po cca 50 metrech zabočte vpravo a ocitnete se na volném prostranství (parkovišti), za nímž již uvidíte budovu RIAPS.

Od Vrchlabí a hor na kruhovém objezdu (u hypermarketu Albert) odbočit na třetím výjezdu a jet po ulici Čs. armády směrem do centra města. Na dalším kruhovém objezdu (u autobusového nádraží a supermarketu Billa) jet rovně (odbočit na druhém výjezdu) a pokračovat přes řeku, kolem vlakového nádraží. Pokračovat podél řeky až k první křižovatce (u mostu pro pěší u Obchodní akademie). Na této křižovatce odbočit vlevo a podjet pod železničním viaduktem. Ihned za ním odbočit znovu vlevo. Po cca 50 metrech zabočte vpravo a ocitnete se na volném prostranství (parkovišti), za nímž již uvidíte budovu RIAPS.