logo riaps
riaps.cz
MANŽELSKÁ A RODINNÁ PORADNA
RIAPS Trutnov

Kontakt


Adresa: RIAPS, Procházkova 818, 541 01 Trutnov

tel.: 499 814 890
mobil.: 731 441 264 - prosíme, raději volejte na mobilní telefon, jsou pak lépe dohledatelné zmeškané hovory

e-mail: poradna@riaps.cz , riaps@riaps.cz

IČO: 00195201
DIČ: CZ-00195201

č.ú.: 1303710389/0800 

A jak se k nám dostanete?

AUTOBUS: Přijedete na hlavní nádraží, půjdete směrem k UFFu - velká prosklená, moderní, dvoupatrová budova divadla. Před ním zahnete doleva, přes most - uvidíte vlakové nádraží a přejdete ulici na druhou stranu. Pokračujete doprava ve směru toku řeky. Po 200 metrech na křižovatce zahnete vlevo pod železniční viadukt. Za ním opět doleva (povede Vás zabradlí) na velké parkoviště. Za parkovistěm je naše budova - oranžovo-lososová kostka s velkým modrým nápisem RIAPS, vchod A, druhé patro, vlevo čekárna Manželské a rodinné poradny. 

VLAK: Před vlakovým hlavním nádražím doleva (nebudete přecházet ulici). Po 200 metrech na křižovatce zahnete vlevo pod železniční viadukt. Za ním opět doleva (povede Vás zabradlí) na velké parkoviště. Za parkovistěm je naše budova - oranžovo-lososová kostka s velkým modrým nápisem RIAPS, vchod A, druhé patro, vlevo čekárna Manželské a rodinné poradny. 

 AUTO:

  • ze směru od Hostinného, Vrchlabí, J.Lázní... přijedete na kruhový objezd u hypermarketu ALBERT - 3.výjezdem směr autobusové a vlakové nádraží. Další kruhový objezd (BILLA, autobusové nádraží) - 2. výjezdem a po chvíli vlevo uvidíte vlakové nádraží. Po 200 metrech odbočíte vlevo pod železniční viadukt, za ním doleva, doprava a 2x doleva na velké parkoviště uzavřené závorou. Naše budova je oranžovo-lososová kostka s velkým modrým nápisem RIAPS, vchod A, druhé patro, vlevo čekárna Manželské a rodinné poradny. 
  • ze směru od Dvora Králové n.L., Hradce Králové, Jaroměře.... přijedete na kruhový objezd - doprava směr centrum. Další kruhový objezd - 1. výjezdem podél řeky (po Vaší levé ruce je řeka). Za 200 metrů na křižovatce doprava pod železniční viadukt, za ním hned doleva, doprava a 2x doleva na velké parkoviště uzavřené závorou. Naše budova je oranžovo-lososová kostka s velkým modrým nápisem RIAPS, vchod A, druhé patro, vlevo čekárna Manželské a rodinné poradny. 
  • ze směru od Poříčí, Úpice, Radvanic... kruhový objezd (LIDL, nově čerpací stanice BENZINA) - druhým výjezdem rovně. Další kruhový objezd - 2. výjezdem podél řeky (po Vaší levé ruce je řeka). Za 200 metrů na křižovatce doprava pod železniční viadukt, za ním hned doleva, doprava a 2x doleva na velké parkoviště uzavřené závorou. Naše budova je oranžovo-lososová kostka s velkým modrým nápisem RIAPS, vchod A, druhé patro, vlevo čekárna Manželské a rodinné poradny. 

!POZOR! neparkujte před žlutou budovou CDZ, místa jsou vyhrazena pouze pro držitele předplacené karty!

V případě potřeby volejte 731 441 264, 499 814 890.