Aktuality


Aktuální opatření v poradně

18.1.2021 (Knotková)

Manželská a rodinná poradna funguje v personálním oslabení. Pro komunikaci s poradnou prosím používejte pouze telefon: 731 441 264. Z důvodu probíhající konzultace nemusí dojít k vyřízení telefonických hovorů ihned. Každý zmeškaný hovor bude neprodleně vyřízen, jak to bude možné. Pevná linka takto fungovat nebude. Objednat se na konzultaci je možné pouze po telefonu nebo e-mailu, nikoliv osobně.


V případě, že na sobě pociťujete jakékoli známky respiračního infektu, či jiné zdravotní obtíže, z domluvené schůzky se, prosím, omluvte. Prosím též klienty v karanténě, resp. klienty, kteří měli kontakt s někým, kdo může být covid pozitivní (nemá ještě výsledky testů, má příznaky infektu, apod.), aby se z domluvené schůzky omluvili, můžeme realizovat telefonickou konzultaci. Možnost telefonických konzultací je v tuto chvíli preferována i u ostatních klientů.


Při návštěvě poradny prosím dodržujte následující bezpečnostní opatření: - Vstup do budovy RIAPS je možný pouze v roušce, v rouškách bude probíhat i celá konzultace. - Na předem domluvené konzultace přicházejte přesně, abychom tak zamezili hromadění lidí v čekárně. - Po vstupu do čekárny si, prosím, vydezinfikujte ruce a vezměte návleky. - V čekárně bude příchozím změřena teplota bezkontaktním teploměrem. V případě, že bude naměřená tělesná teplota přesahovat 37°C, bude konzultace přesunuta. Stejně budeme postupovat i v případě, že se během konzultace objeví projevy respiračního onemocnění - pokašlávání, smrkání, apod. Konzultace bude přerušena a bude domluven náhradní termín setkání. - Při pobytu v poradně i při konzultaci je třeba dodržovat dvoumetrový odstup. - Pro použité jednorázové ochranné prostředky (rukavice, roušky, návleky) je umístěn v čekárně bezdotykový odpadkový koš.

Parkoviště před budovou

10.3.2020 (Rohlenová)

Parkoviště před budovou je od 18.11.2019 zpoplatněné a se závorami. První hodina je zdarma, pak je paušální poplatek 10,- Kč.
(Je jedno, zda tu budete stát 2 hodiny nebo 4, při odjezdu zaplatíte 10,- Kč.)

Spolupráce s UHK

18.1.2018 (Rohlenová)

Naše poradna úzce spolupracuje mimo jiné i s Univerzitou Hradec Králové. Jejich studenti k nám mohou přijít na praxi nebo stáž po telefonické domluvě. Vedoucí praxí je paní Rohlenová - k zastižení na tel.číslech 499 814 890, 731 441 264 nejlépe od 7:30 do 12:00, nebo na emailu poradna@riaps.cz. V odkazu "Ke stažení" naleznete plán praxí.

strana 1