Aktuality - malý klub

21.11.2011 (Dája)

Povídáme si o rodině


Povídáme si o rodině

Přijď si do Klubu popovídat nebo jen tak popřemýšlet nad tématem RODINA. Štěstí rodiny. Jaký je rozdíl mezi rozchodem a rozvodem rodičů. Jaké jsou důvody rozvodu rodičů...
V pondělí 21.11. v 15hod, rády tě uvidíme Kája, Marťa a Dája.


4.11.2011 (Marťa)

Dušičky - přespání v klubu na Památku zesnulých


Dušičky - přespání v klubu na Památku zesnulých

Přijďte s námi 4.-5. listopadu uctít tento magický svátek. Nebojte, nebudeme jenom smutnit, budem i řádit, bavit se a hlavně se bát... První přespání v novém Shelteru, to si nenechte ujít. Těší se Marťa a Danča


20.10.2011 (Marťa)

Výlet na novou bobovku v Bukách


Výlet na novou bobovku v Bukách

Ve čtvrtek jedem prubnout novou bobovku, která je nejdelší v Čechách. Takže kdo má chuť se k nám připojit, ve 14:30 se srazíme v Klubu. Jen prosíme alespoň den předem, vyzvedněte si u nás lísteček pro rodiče, bez potvrzeného lístečku s námi jet nemůžete... Těšíme se


8.2.2016 (Káťa)

KATKA


KATKA

V pondělí 8.2.2016 si od 14:00 budeme pouštět dokument KATKA.
Uvidíme 14 let v životě ženy - drogově závislé, které skončila na ulici, živila se krádežemi, prostitucí a nakonec i otěhotněla.
Jak její příběh dopadne?
Dostane se z toho?
Bude se starat o své miminko?

Přijďte v pondělí 8.2.2016 a uvidíte :)


19.10.2011 (Marťa)

Image X charakter?


Image X charakter?

Přijď si s námi ve středu 19.10. popovídat o tématech image a charakter. Co to znamená ,,být in"? Je image důležitá? A jde pracovat stejně na svém charakteru jako na image?... Začínáme ve tři hodiny. Těší se Marťa, Dája a Kája.


10.10.2011 (Marťa)

Trutnov letos podruhé...


Trutnov letos podruhé...

Pro váš velký zájem pořádáme akci Trutnov známý neznámý i u nás - v Klubu pro děti. Ani velcí ale nebudou vyloučeni, bude-li mít chuť zúčastnit se někdo z Klubu pro mládež, je vítán též. Takže, dobře se oblečte, nezapomeňte brýle (ti, co je potřebují) a 10.10. ve 14:30 vyrážíme objevovat ne/známé kouty Trutnova.


12.10.2011 (Marťa)

Den otevřených dveří v Shelteru


Den otevřených dveří v Shelteru

Ve středu 12. října se v rámci Týdne sociálních služeb koná v Shelteru Den otevřených dveří. Takže Vy všichni, kteří máte zájem, můžete přijít omrknout prostory klubu, vybavení a ptát se na vše, co Vás k naší činnosti zajímá. Dveře budou otevřeny i v dalších službách RIAPSu (Káčko, Manželská poradna a Stacionář) v době mezi 9:00 - 17:00.


14.10.2014 (Káťa)

FILM - EXPERIMENT


FILM - EXPERIMENT

Dnes si ve velkém klubu budeme pouštět zajímavý snímek - EXPERIMENT
Jaké je to žít ve vězení? Někteří účastníci experimentu budou dozorci a někteří vězni, jak tohle asi dopadne?
Poddají se vězni dozorcům nebo dojde ke vzpouře?

Přijď se podívat na zajímavý film, který tě rozhodně nenechá usnout...


27.9.2011 (Marťa)

Trutnov známý neznámý


Trutnov známý neznámý

Další tradiční akce našeho nízkopraháče, jejímž smyslem je povzbudit děti a mládež více se koukat kolem sebe, všímat si detailů a objevovat netušené krásy našeho města. Nově k účastníkům z 9. tříd ZŠ přibudou i 5. třídy. Takže děcka, ještě vaše třída není přihlášená na Trutnov? Tak to s učiteli rychle napravte. Budeme se těšit!


strana