Aktuality - malý klub

28.11.2011 (Marťa)

Obrázky ze špachtlí


Obrázky ze špachtlí

Přijď si k nám vyrobit obrázek z lékařských špachtlí. Je to celkem jednoduché a vypadá to úžasně. Můžeš ho pak někomu věnovat pod stromeček nebo si ho nechat pro sebe, záleží na tobě. Vyrábět budeme v pondělí, středu i čtvrtek.


21.11.2011 (Dája)

Povídáme si o rodině


Povídáme si o rodině

Přijď si do Klubu popovídat nebo jen tak popřemýšlet nad tématem RODINA. Štěstí rodiny. Jaký je rozdíl mezi rozchodem a rozvodem rodičů. Jaké jsou důvody rozvodu rodičů...
V pondělí 21.11. v 15hod, rády tě uvidíme Kája, Marťa a Dája.


4.11.2011 (Marťa)

Dušičky - přespání v klubu na Památku zesnulých


Dušičky - přespání v klubu na Památku zesnulých

Přijďte s námi 4.-5. listopadu uctít tento magický svátek. Nebojte, nebudeme jenom smutnit, budem i řádit, bavit se a hlavně se bát... První přespání v novém Shelteru, to si nenechte ujít. Těší se Marťa a Danča


20.10.2011 (Marťa)

Výlet na novou bobovku v Bukách


Výlet na novou bobovku v Bukách

Ve čtvrtek jedem prubnout novou bobovku, která je nejdelší v Čechách. Takže kdo má chuť se k nám připojit, ve 14:30 se srazíme v Klubu. Jen prosíme alespoň den předem, vyzvedněte si u nás lísteček pro rodiče, bez potvrzeného lístečku s námi jet nemůžete... Těšíme se


8.2.2016 (Káťa)

KATKA


KATKA

V pondělí 8.2.2016 si od 14:00 budeme pouštět dokument KATKA.
Uvidíme 14 let v životě ženy - drogově závislé, které skončila na ulici, živila se krádežemi, prostitucí a nakonec i otěhotněla.
Jak její příběh dopadne?
Dostane se z toho?
Bude se starat o své miminko?

Přijďte v pondělí 8.2.2016 a uvidíte :)


19.10.2011 (Marťa)

Image X charakter?


Image X charakter?

Přijď si s námi ve středu 19.10. popovídat o tématech image a charakter. Co to znamená ,,být in"? Je image důležitá? A jde pracovat stejně na svém charakteru jako na image?... Začínáme ve tři hodiny. Těší se Marťa, Dája a Kája.


10.10.2011 (Marťa)

Trutnov letos podruhé...


Trutnov letos podruhé...

Pro váš velký zájem pořádáme akci Trutnov známý neznámý i u nás - v Klubu pro děti. Ani velcí ale nebudou vyloučeni, bude-li mít chuť zúčastnit se někdo z Klubu pro mládež, je vítán též. Takže, dobře se oblečte, nezapomeňte brýle (ti, co je potřebují) a 10.10. ve 14:30 vyrážíme objevovat ne/známé kouty Trutnova.


12.10.2011 (Marťa)

Den otevřených dveří v Shelteru


Den otevřených dveří v Shelteru

Ve středu 12. října se v rámci Týdne sociálních služeb koná v Shelteru Den otevřených dveří. Takže Vy všichni, kteří máte zájem, můžete přijít omrknout prostory klubu, vybavení a ptát se na vše, co Vás k naší činnosti zajímá. Dveře budou otevřeny i v dalších službách RIAPSu (Káčko, Manželská poradna a Stacionář) v době mezi 9:00 - 17:00.


14.10.2014 (Káťa)

FILM - EXPERIMENT


FILM - EXPERIMENT

Dnes si ve velkém klubu budeme pouštět zajímavý snímek - EXPERIMENT
Jaké je to žít ve vězení? Někteří účastníci experimentu budou dozorci a někteří vězni, jak tohle asi dopadne?
Poddají se vězni dozorcům nebo dojde ke vzpouře?

Přijď se podívat na zajímavý film, který tě rozhodně nenechá usnout...


strana