Aktuality

27.9.2011 (Marťa)

Trutnov známý neznámý


Trutnov známý neznámý

Další tradiční akce našeho nízkopraháče, jejímž smyslem je povzbudit děti a mládež více se koukat kolem sebe, všímat si detailů a objevovat netušené krásy našeho města. Nově k účastníkům z 9. tříd ZŠ přibudou i 5. třídy. Takže děcka, ještě vaše třída není přihlášená na Trutnov? Tak to s učiteli rychle napravte. Budeme se těšit!


21.9.2011 (Marťa)

Zewlení s Shelterem


Zewlení s Shelterem

A je to zase tady, již tradiční akce Shelteru.. ZEWLENÍÍÍ. Pokud nám počasí bude přát, čeká na vás mnoho venkovních aktivit v parku u RIAPSu. A jestli počasí nevyjde, i v Klubu se můžete těšit na spoustu zábavy. Jste zvědaví, co jsme pro vás přichystali? Tak určitě přijďte mrknout.


19.9.2011 (Marťa)

Promítání dokumentu o nízkopraháčích pro veřejnost


Promítání dokumentu o nízkopraháčích pro veřejnost

V rámci Týdne pro nízkoprahy budeme 19. září od 15 hodin promítat dokument o nízkopraháčích, kteří vytvořili sami jejich klienti. Takže pokud se chcete dozvědět něco více o této službě a lidech, kterým je určena, určitě doražte. Dveře budou otevřeny pro všechny. Těšíme se na Vás.


24.8.2011 (Dája)

Otvírací doba Klubu


Od 1. září poběží normoš otevíračka. Tedy :-) Klub pro mládež PO-ČT 14-18hod. Těšíme se na TEBE :-)


16.6.2011 (Míša)

zavřeno


zavřeno

Ahoj všem!

Rádi bychom vás upozornili, že první týden prázdnin od 4.-8.7., kdy jsou v úterý a středu svátky, budou OBA kluby zavřené.
Přejeme vám i nám pěkné volno a 12.7. se na vás zase těšíme!

Míša


12.5.2011 (Míša)

Ungdomsomradet in the Shelter aneb Dánsko už podruhé navštěvuje náš klub


Ungdomsomradet in the Shelter aneb Dánsko už podruhé navštěvuje náš klub

Už podruhé nás navštíví spřátelený klub pro mládež z dánského Holbaeku - popovídáme si s nimi, zahrajeme kulábr a fotbálek, ukážeme jim, jak se u nás naše děcka baví...

Jestli Tě to zajímá, rád/a by ses něco dozvěděl/a, neboj se ničeho a přijď se aspoň podívat, s angličtinou Ti pomůžeme :-)


3.5.2011 (Míša)

zavřeno


zavřeno

Omlouváme se všem, ale v úterý 3.5. se všichni pracovníci klubů účastní semináře první pomoci, proto budou oba kluby zavřeny.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás ve středu!


13.4.2011 (Ondra)

Poradna s problémy


Poradna s problémy

Nově jsme zprovoznili poradenství přes email a web. Odkaz na poradnu naleznete v Kontaktech, nebo Klub pro mládež - O klubu, kde se také dozvíte více informací.


14.4.2011 (Míša)

Pracovní skupina NZDM KHK


Pracovní skupina NZDM KHK

Pracovní skupina pro pracovníky NZDM v Královehradeckém kraji

Začátek v 9.00


strana